Posted on

Döşemelik Suni Deri Çeşitleri

Döşemelik Suni Deri Çeşitleri

Parcaderi.com ‘dan temin edeceğiniz döşemelik suni deriler ile eviniz farklılık yaratın. Döşemelik suni deri çeşitlerini istediğiniz ebatlarda sipariş verebilirsiniz.

Eskiyen veya görüntüsünden sıkıldığınız deri koltuk, deri sehpa gibi bir çok dekoratif eşyanızda kullanabileceğiniz döşemelik derileri çok çeşitli şekilde Parcaderi.com ‘da bulabileceğiniz gibi rahatlıkla sipariş de verebilirsiniz.

Takipçimizin bize gönderdiği fotoğrafı referanslarımızdan sadece biridir.

Döşemelik suni deri
Döşemelik suni deri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Suni Deri        Gerçek Deri

Posted on

Deri ile Yapılabilecek Şık Aksesuarlar

Deri ile Yapılabilecek Şık Aksesuarlar

Aldığınız derilerle 2017 yılının modası aksesuar ürünlerini kendiniz için, arkadaşlarınız için yada gelir elde etmek için yapabilmeniz için 2017 yılının modası ürünleri sizin için derledik.

Barcelona Yaz Sokak Modası Kreasyonunda kullanılan bu çantayı günlük kıyafetleriniz ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Barcelona 2017 Yaz Sokak Modası

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yedi Yirmi Dört giyebileceğiniz akşam yemeğe çıkarken, sabah sokakta kullanabileceğiniz bir ayakkabı ve çantaya nedersiniz.

Posted on

Sizden Gelenler ” Dekoratif Tavla”

Merhaba sevgili parcaderi.com takipçileri bizden suni deri alarak dekoratif tavla tasarlayan ve yapan ziyaretçimizin bize hediye olarak gönderdiği çalışmayı sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

Bu çalışmada sadece suni deri kullanan müşterimiz dekoratif tavla konusunda oldukça çeşitlilik yaratmak adınada bir hayli çaba gösterdiği ortada.

Bize göndermiş olduğu dekoratif tavlanın yanı sıra kendinden cepli pulları içine saklanabilen ve her yerde yanınızda taşıyıp kullanabileceğiniz bir tavlayıda çalışmaları arasına ekleyen müşterimize yeni çalışmalarında başarılar dileriz.

Nasıl yapıldığı konusunda bilgiyi istemedik neticede sizde görsel üzerinden kolaylıkla bu şık dekoratif tavlayı yapabilirsiniz.

 

 

Bize hediye edilen dekoratif tavla

 

İkinci dekoratif tavla örneği

 

İkinci dekoratif tavla örneği
Posted on

Parça deri nereden alınır?

Kuzu Derisi 87X56,5 cm 45 desi
Vaketa Deri 1250 gr
Patlıcan Moru Keçi Derisi
Taba Keçi Derisi 118×83 cm – 98 desi
3mm Kahverengi Gerçek Dana Derisi
Bordo Çatlak Desenli Gerçek Dana Derisi
Harf ve Şekil Baskılı Gerçek Dana Derisi
Siyah ve Kahverengi Gerçek Dana Derisi
Kahve Bej Karışık Gerçek Deri

Parça deri nereden alınır, parça deri satan yerler, parça deri satışı yapan yerler gibi konulara cevap verme üzerine kurulan parcaderi.com sizi ürün arama derdinden kurtararak, derileri ayağınıza getiriyor. İstediğiniz boyutlarda satın alabileceğiniz derileri dileğiniz projede gönül rahatlığı ile kullanabillirsiniz. Parça derilerimiz kullanılmayıp bir kenara atılmış, bozulmuş, erimiş, kirlenmiş ürünler asla değildir. Parça deriler tıpkı bir mağazadan deri bir ceket alır gibi temiz ve kullanılmamıştır. İstenildiği taktirde istenilen boylarda kesilip gönderim yapılmaktadır.

Parça deri nerede bulunur, parça deri nerede satılır?

Parcaderi.com kullanımınıza en uygun parça derileri profesyonel ekipmanlar ile ölçümlendirip kesim yaparak sizlerin kullanımına sunar.

Suni Deri için tıklayın.

Gerçek Deri için tıklayın.