tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Deri ile Yapılabilecek Şık Aksesuarlar

Deri ile Yapılabilecek Şık Aksesuarlar

Aldığınız derilerle 2017 yılının modası aksesuar ürünlerini kendiniz için, arkadaşlarınız için yada gelir elde etmek için yapabilmeniz için 2017 yılının modası ürünleri sizin için derledik.

Barcelona Yaz Sokak Modası Kreasyonunda kullanılan bu çantayı günlük kıyafetleriniz ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Barcelona 2017 Yaz Sokak Modası

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yedi Yirmi Dört giyebileceğiniz akşam yemeğe çıkarken, sabah sokakta kullanabileceğiniz bir ayakkabı ve çantaya nedersiniz.

tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Sizden Gelenler ” Dekoratif Tavla”

Merhaba sevgili parcaderi.com takipçileri bizden suni deri alarak dekoratif tavla tasarlayan ve yapan ziyaretçimizin bize hediye olarak gönderdiği çalışmayı sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

Bu çalışmada sadece suni deri kullanan müşterimiz dekoratif tavla konusunda oldukça çeşitlilik yaratmak adınada bir hayli çaba gösterdiği ortada.

Bize göndermiş olduğu dekoratif tavlanın yanı sıra kendinden cepli pulları içine saklanabilen ve her yerde yanınızda taşıyıp kullanabileceğiniz bir tavlayıda çalışmaları arasına ekleyen müşterimize yeni çalışmalarında başarılar dileriz.

Nasıl yapıldığı konusunda bilgiyi istemedik neticede sizde görsel üzerinden kolaylıkla bu şık dekoratif tavlayı yapabilirsiniz.

 

 

Bize hediye edilen dekoratif tavla

 

İkinci dekoratif tavla örneği

 

İkinci dekoratif tavla örneği