Dana Derisi Şampanya Rengi Süet 35×20 cm

15,00 

Stoklarımıza giren ürünlerin orjinal fotoğrafları çekilir ve fotoğrafta gördüğünüz ürün gönderilir, asla bir benzeri gönderilmez.

Renk: Şampanya Rengi

Cinsi: Dana Derisi Süet

Ölçüler: 35×20 cm

Kalınlık: 1,8 mm

Tek parça olarak alabileceğiniz gerçek dana derisi bu ürünü, hobi veya profesyonel amaçlı çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.

Sadece 1 adet kaldı

Açıklama

Dana Derisi Şampanya Rengi Süet 35×20 cm

Süet deri genç sığır, dana, malak dışında oğlak, koyun, keçi gibi cinslerden de elde edilir.  Yumuşak tüylü ve kadife şeklindedir derinin içine empoze edilen boyalar ile renklendirilir.  Kullanacağınız alana göre seçeceğiniz deri önemlidir.

Süet Oğlak derisinden yapılabilecek ürünler arasında kısıtlama yapmamız mümkün değildir. Yapacağınız ürüne göre kullanacağınız deriyi seçmelisiniz. Örneğin bir çanta yapmak istediğinizde süet deri ideal bir üründür. Fakat bir tablet kılıfına uygun olamayabilir. Yapılabilir fakat tableti koruyacak kalınlığa sahip olabilmek için içerisine ek materyaller eklemeniz gerebilir.

Gerçek deriler suni deriler gibi boya akması yapmaz. Fakat hiç bir deri firması %100 boyamız akıtmaz diyemez. %1 ‘lik bir ihtimal dahi olsa boyası akan derilerinizi kesme parçalama gibi işlemler yapmadıysanız koşulsuz iade edebilirsiniz. Süet derilerde boya akması diğer derilere göre daha fazladır.

Deriler kargo paketlerine tek tek dezenfekte edilerek yerleştirilmektedir.

Derilerimiz yerli üretim olup Çin vb diğer asya ülkelerinden gelen ürünler değildir. Satın aldığınız deriler tabaklanma sırasında yüksek ısıya maruz kalmaktadır, bu nedenle zararlı bakterilerin yaşaması söz konusu değildir. Çalışanlarımızın ve sizin güvenliğiniz için ürünler yinede dezenfekte işleminden geçerek depolanmakta ve kargolanmaktadır .

Dana Derisi Şampanya Rengi Süet 35×20 cm
Dana Derisi Şampanya Rengi Süet 35×20 cm

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Dana Derisi Şampanya Rengi Süet 35×20 cm” için yorum yapan ilk kişi siz olun