Keçi Derisi Bakır Antik 75×68 cm 60 desi

75,00 

Stoklarımıza giren ürünlerin orjinal fotoğrafları çekilir ve fotoğrafta gördüğünüz ürün gönderilir, asla bir benzeri gönderilmez.

Renk: Bakır Antik

Cinsi: Keçi Derisi

Ölçüler: 75×68 cm 60 desi

Kalınlık: 1 mm

Tek parça olarak alabileceğiniz gerçek keçi derisi bu ürünü, hobi veya profesyonel amaçlı çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.

Sadece 1 adet kaldı

Açıklama

Keçi Derisi Bakır Antik 75×68 cm 60 desi

Keçi derisi ince ve esnek yapıları ile diğer derilere göre daha hassas olmaları ile birlikte aynı zamanda çok kullanışlıdır. Kullanacağınız alana göre seçeceğiniz deri önemlidir.

Keçi derisinden yapılabilecek ürünler arasında kısıtlama yapmamız mümkün değildir. Yapacağınız ürüne göre kullanacağınız deriyi seçmelisiniz. Örneğin bir mini etek yapmak istediğinizde keçi derisi ideal bir üründür. Fakat bir tablet kılıfına uygun olamayabilir. Yapılabilir fakat tabletinizi koruyacak kalınlığa sahip olabilmek için içerisine ek materyaller eklemeniz gerecektir.

Gerçek deriler suni deriler gibi boya akması yapmaz. Fakat hiç bir deri firması %100 boyamız akıtmaz diyemez. %1 ‘lik bir ihtimal dahi olsa boyası akan derilerinizi kesme parçalama gibi işlemler yapmadıysanız koşulsuz iade edebilirsiniz.

Deriler kargo paketlerine tek tek dezenfekte edilerek yerleştirilmektedir.

Derilerimiz yerli üretim olup Çin vb diğer asya ülkelerinden gelen ürünler değildir. Satın aldığınız deriler tabaklanma sırasında yüksek ısıya maruz kalmaktadır, bu nedenle zararlı bakterilerin yaşaması söz konusu değildir. Çalışanlarımızın ve sizin güvenliğiniz için ürünler yinede dezenfekte işleminden geçmektedir.

Keçi Derisi Bakır Antik 75×68 cm 60 desi
Keçi Derisi Bakır Antik 75×68 cm 60 desi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Keçi Derisi Bakır Antik 75×68 cm 60 desi” için yorum yapan ilk kişi siz olun