Koyun Derisi Pembe 90×66 cm 64 Desi

64,00 

Stoklarımıza giren ürünlerin orjinal fotoğrafları çekilir ve fotoğrafta gördüğünüz ürün gönderilir, asla bir benzeri gönderilmez.

Renk: Pembe

Cinsi: Koyun Derisi

Ölçüler: 90×66 cm 64 Desi

Kalınlık: 1 mm

Tek parça olarak alabileceğiniz gerçek koyun derisi bu ürünü, hobi veya profesyonel amaçlı çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.

Sadece 1 adet kaldı

Açıklama

Koyun Derisi Pembe 90×66 cm 64 Desi

Koyun derisi sağlam ince ve elastik olabilirler. Tüm ürünlerde kullanılabilir. Çanta, cüzdan, kartlık, anahtarlık gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Kullanacağınız alana göre seçeceğiniz deri önemlidir.

Koyun derisinden yapılabilecek ürünler arasında kısıtlama yapmamız mümkün değildir. Yapacağınız ürüne göre kullanacağınız deriyi seçmelisiniz. Örneğin bir askılı çanta yapmak istediğinizde koyun derisi uygun olmaz fakat bir iç giyim için uygun olabilir yada bir evrak veya ince şık bir el çantası için uygun olabilir.

Gerçek deriler suni deriler gibi boya akması yapmaz. Fakat hiç bir deri firması %100 boyamız akıtmaz diyemez. %1 ‘lik bir ihtimal dahi olsa boyası akan derilerinizi kesme parçalama gibi işlemler yapmadıysanız koşulsuz iade edebilirsiniz.

Deriler kargo paketlerine tek tek dezenfekte edilerek yerleştirilmektedir.

Derilerimiz yerli üretim olup Çin vb diğer asya ülkelerinden gelen ürünler değildir. Satın aldığınız deriler tabaklanma sırasında yüksek ısıya maruz kalmaktadır, bu nedenle zararlı bakterilerin yaşaması söz konusu değildir. Çalışanlarımızın ve sizin güvenliğiniz için ürünler yinede dezenfekte işleminden geçmektedir.

Koyun derisi sertlik seviyesi olarak Manda derisinden biraz daha az sertliğe sahiptir. Sertlik sıralaması yapmak gerekirse; Vaketa Deri, Manda Deri, Dana derisi, Keçi Derisi, Koyun Derisi olarak sıralayabiliriz.

Koyun Derisi Pembe 90×66 cm 64 Desi
Koyun Derisi Pembe 90×66 cm 64 Desi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Koyun Derisi Pembe 90×66 cm 64 Desi” için yorum yapan ilk kişi siz olun