Oğlak Derisi Sütlü Kahverengi 61×40 cm 21 Desi

31,00 

Stoklarımıza giren ürünlerin orjinal fotoğrafları çekilir ve fotoğrafta gördüğünüz ürün gönderilir, asla bir benzeri gönderilmez.

Renk: Sütlü Kahve

Cinsi: Oğlak Derisi

Ölçüler: 61×40 cm 21 Desi

Kalınlık: 0,6 -0,8 mm

Tek parça olarak alabileceğiniz gerçek oğlak derisi bu ürünü, hobi veya profesyonel amaçlı çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.

Sadece 1 adet kaldı

Açıklama

Oğlak Derisi Sütlü Kahverengi 61×40 cm 21 Desi

Oğlak derisi bir diğer ince deri olan keçi derisi gibi ince ve esnek yapıları ile diğer derilere göre daha hassas olmaları ile birlikte aynı zamanda çok kullanışlıdır. Kullanacağınız alana göre seçeceğiniz deri önemlidir.

Oğlak derisinden yapılabilecek ürünler arasında kısıtlama yapmamız mümkün değildir. Yapacağınız ürüne göre kullanacağınız deriyi seçmelisiniz. Örneğin bir mini etek yapmak istediğinizde oğlak derisi ideal bir üründür. Fakat bir tablet kılıfına uygun olamayabilir. Yapılabilir fakat tabletinizi koruyacak kalınlığa sahip olabilmek için içerisine ek materyaller eklemeniz gerecektir.

Gerçek deriler suni deriler gibi boya akması yapmaz. Fakat hiç bir deri firması %100 boyamız akıtmaz diyemez. %1 ‘lik bir ihtimal dahi olsa boyası akan derilerinizi kesme parçalama gibi işlemler yapmadıysanız koşulsuz iade edebilirsiniz.

Deriler kargo paketlerine tek tek dezenfekte edilerek yerleştirilmektedir.

Derilerimiz yerli üretim olup Çin vb diğer asya ülkelerinden gelen ürünler değildir. Satın aldığınız deriler tabaklanma sırasında yüksek ısıya maruz kalmaktadır, bu nedenle zararlı bakterilerin yaşaması söz konusu değildir. Çalışanlarımızın ve sizin güvenliğiniz için ürünler yinede dezenfekte işleminden geçmektedir.

Oğlak Derisi Sütlü Kahverengi 61×40 cm 21 Desi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Oğlak Derisi Sütlü Kahverengi 61×40 cm 21 Desi” için yorum yapan ilk kişi siz olun