tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Döşemelik Suni Deri Çeşitleri

Döşemelik Suni Deri Çeşitleri

Parcaderi.com ‘dan temin edeceğiniz döşemelik suni deriler ile eviniz farklılık yaratın. Döşemelik suni deri çeşitlerini istediğiniz ebatlarda sipariş verebilirsiniz.

Eskiyen veya görüntüsünden sıkıldığınız deri koltuk, deri sehpa gibi bir çok dekoratif eşyanızda kullanabileceğiniz döşemelik derileri çok çeşitli şekilde Parcaderi.com ‘da bulabileceğiniz gibi rahatlıkla sipariş de verebilirsiniz.

Takipçimizin bize gönderdiği fotoğrafı referanslarımızdan sadece biridir.

Döşemelik suni deri
Döşemelik suni deri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Suni Deri        Gerçek Deri

tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Sizden Gelenler ” Dekoratif Tavla”

Merhaba sevgili parcaderi.com takipçileri bizden suni deri alarak dekoratif tavla tasarlayan ve yapan ziyaretçimizin bize hediye olarak gönderdiği çalışmayı sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

Bu çalışmada sadece suni deri kullanan müşterimiz dekoratif tavla konusunda oldukça çeşitlilik yaratmak adınada bir hayli çaba gösterdiği ortada.

Bize göndermiş olduğu dekoratif tavlanın yanı sıra kendinden cepli pulları içine saklanabilen ve her yerde yanınızda taşıyıp kullanabileceğiniz bir tavlayıda çalışmaları arasına ekleyen müşterimize yeni çalışmalarında başarılar dileriz.

Nasıl yapıldığı konusunda bilgiyi istemedik neticede sizde görsel üzerinden kolaylıkla bu şık dekoratif tavlayı yapabilirsiniz.

 

 

Bize hediye edilen dekoratif tavla

 

İkinci dekoratif tavla örneği

 

İkinci dekoratif tavla örneği